W naszym sklepie internetowym oferujemy kilka różnych opcji płatności, które różnią się w zależności od kraju. Domyślnie w sklepach internetowych we wszystkich krajach można płacić z góry, korzystać z PayPal lub karty kredytowej. Aby skorzystać z metod płatności specyficznych dla danego kraju, przejdź do sklepów internetowych XLIndustri w każdym kraju.

PayPal

Aby korzystać z PayPal, należy zarejestrować konto w firmie. Dane bankowe są przechowywane centralnie i nie muszą być przepisywane przy każdym zakupie. Płatności dokonane za pośrednictwem systemu PayPal zostaną natychmiast zaksięgowane na koncie XL Industri. Przyspiesza to przetwarzanie płatności i skraca czas dostawy towarów.
Jeśli wybierzesz PayPal jako metodę płatności w naszym sklepie, zostaniesz przekierowany na stronę PayPal. gdzie logujesz się za pomocą swojego loginu PayPal (adres e-mail i hasło) i potwierdzasz kwotę do zapłaty. Nastąpi wówczas automatyczny powrót do naszego sklepu.

Karta kredytowa (Visa / MasterCard)

Karta kredytowa to karta służąca do płacenia za towary i usługi na całym świecie. Odbywa się to za pośrednictwem banków we współpracy z firmami obsługującymi karty kredytowe – MasterCard lub Visa. W sklepie internetowym XL-Industri można wygodnie płacić kartą kredytową Visa lub Mastercard. W tym miejscu nastąpi przekierowanie do formularza, w którym należy – wprowadzić imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty kredytowej, datę ważności i cyfry kontrolne danych karty / CVC (znajdujące się na odwrocie karty).

Informacje dotyczące bezpieczeństwa:

Płacąc kartą kredytową online, ważne jest, aby w transakcjach online nigdy nie wprowadzać kodu PIN, a jedynie szczegóły, takie jak numer karty kredytowej. CVC na odwrocie karty musi być wskazane wraz z numerem karty w przypadku transakcji online, aby upewnić się, że płatnik jest rzeczywiście posiadaczem karty kredytowej. Numer konta jest czasami przechowywany na stronach internetowych, na których często płacisz kartą kredytową za pomocą tak zwanych plików cookie. Zasadniczo kod CVC nie jest zapisywany i musi być wprowadzany dla każdej nowej transakcji. Jest to środek bezpieczeństwa i zapobiega niewłaściwemu wykorzystaniu informacji o karcie kredytowej. Powinieneś także upewnić się, że istnieje bezpieczne połączenie między Tobą a sklepem podczas procesu płatności.

Zaliczka

Przedpłata to płatność dokonywana przez kupującego przed wysłaniem przez sprzedawcę dostawy towarów objętych umową. Z reguły płatność dokonywana jest przelewem bankowym. Jeśli zamówiłeś produkt, otrzymasz informacje o fakturze pocztą elektroniczną. Towar zostanie dostarczony dopiero po otrzymaniu przez nas kwoty faktury.

karta debetowa

Karta debetowa to karta płatnicza, której można używać do dokonywania płatności lub wypłacania gotówki z bankomatu. W przeciwieństwie do rachunku karty kredytowej, rachunek bieżący obciąża posiadacza karty natychmiast lub w ciągu kilku dni. W niektórych sklepach internetowych oferujemy możliwość płatności krajowymi i międzynarodowymi kartami bankowymi. Oznacza to, że płatności Visa Electron są akceptowane w szwedzkim sklepie. Proces płatności jest taki sam jak w przypadku kart kredytowych. Wybierz odpowiednią kartę płatniczą i wprowadź dane karty, w tym jej nazwę. CVV.

Klarna

W szwedzkim sklepie oferujemy zakupy za pośrednictwem Klarna AB. Faktura jest następnie wysyłana pocztą elektroniczną lub wraz z towarem. Od daty wystawienia faktury masz 14 dni na jej opłacenie. Aby autoryzować zakupy na fakturę w Klarna, adres dostawy i adres na fakturze muszą być zgodne podczas sprawdzania przez Klarna. Składając zamówienie w Klarna jako klient biznesowy, należy pamiętać, że adres dostawy i adres rozliczeniowy muszą być takie same i zarejestrowane przy użyciu numeru organizacji. Oprócz nazwy firmy należy również podać imię i nazwisko, aby zamówienie było kompletne i zaakceptowane.

Częściowa płatność z Klarna

W przypadku płatności ratalnej całkowita kwota płatności jest wypłacana w kilku ratach w uzgodnionym okresie.

Elastyczna płatność ratalna

Wszystkie zakupy dokonane w ramach elastycznego planu ratalnego są gromadzone na jednej przejrzystej miesięcznej fakturze. Miesięczna faktura jest wysyłana w połowie każdego miesiąca. W przypadku skorzystania z tej metody płatności po raz pierwszy, pierwszą miesięczną fakturę otrzymasz w następnym miesiącu.

Stała rata

Dzięki opcji stałych rat można łatwo opłacić fakturę w ratach na 3, 6 lub 12 miesięcy. Całkowita kwota faktury jest równomiernie rozłożona na ten okres. Faktura zostanie dodana do miesięcznej faktury wraz ze wszystkimi elastycznymi ratami, dzięki czemu otrzymasz tylko jedną miesięczną fakturę za wszystkie zrealizowane raty. Roczna stopa procentowa dla opcji stałych rat wynosi 9,99%.

 

This post is also available in: Szwedzki Niemiecki