XL Industry

Po 21 latach tradycyjnego handlu narzędziami i maszynami, zrobiliśmy krok i założyliśmy firmę e-commerce XL Industri, która będzie platformą handlową sprzedającą własną markę XL Industri.

Z taką samą ścisłą kontrolą jakości i obsługą klienta, jaką zawsze mieliśmy, będziemy sprzedawać nasze produkty w całej Europie. Naszym celem jest oferowanie najlepszych produktów w najlepszych cenach. Wszystkie nasze produkty są również objęte bezpłatną wysyłką i darmowymi zwrotami, dzięki czemu jako klient możesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszej możliwej transakcji. Warto również wspomnieć, że na większość maszyn/słupków udzielamy 3-letniej gwarancji.

Spawanie online

Aby zaspokoić wszystkie możliwe potrzeby, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem maszyn/narzędzi raz w roku, czy profesjonalistą – doświadczonym mechanikiem, który korzysta z narzędzi na co dzień. Dlatego mamy trzy różne klasy, linia “Basic” jest dobrą opcją dla hobbystów lub majsterkowiczów, a “Pro” dla poważnych półprofesjonalnych przedsiębiorców. Wreszcie, mamy linię “Premium Pro” dla prawdziwych profesjonalistów lub klientów, którzy cenią sobie najlepsze możliwe narzędzie/maszynę.

Nasz magazyn i siedziba główna znajdują się w Halmstad w Szwecji, ale mamy biura/obsługę klienta w kilku krajach europejskich, dzięki czemu jako klient spotkasz się z kompetentnym przedstawicielem w swoim własnym języku.

This post is also available in: Szwedzki Niemiecki